NANOO

Webová stránka značky: NANOO

Poznejte skutečný pocit dokonale čistých zubů a zdravých dásní!

Síla v drobnosti
12 tisíc vláken o průměru 80 mikrometrů je připraveno hluboce vyčistit i nejhůře přístupné mezizubní prostory. Díky rovnoměrnému čištění osvobodíte zuby od veškerého plaku a bakterií. Kartáček nové generace vám pomůže snížit počet nepříjemných hodin strávených v ordinaci.
Začněte se správnou ústní hygienou dříve, než se objeví problémy; s kartáčkem, který vyhovuje nejvyšším stomatologickým standardům; od nadšence, kterému není zdraví národa lhostejné. 

Investice, která se mnohonásobně vrátí
Zatímco se značka NANOO proměňuje, můj cíl zůstává stejný: Dokázat Česku, že kvalitní péče o chrup nemusí obtěžovat ani bolet. Jak lépe toho docílit než se zubním kartáčkem, který prošel testy a celým schvalovacím procesem Státního zdravotního ústavu.
Úroveň našich zubů odráží celkové zdraví a ochotu o sebe pečovat. Utrácíme tisíce za oblečení a kosmetiku. Přitom ve stomatologii počítáme každou korunu…


Nevyplatí se investovat do vašeho zdraví a ušetřit čas a peníze jinak ztracené v zubařské ordinaci? Vyzkoušejte unikátní kartáček NANOO a přispějte k zářivějšímu úsměvu Česka! Věřím, že má smysl snažit se o každou změnu k lepšímu.

 

4 položek celkem
110 1 153 4 bylinna zubni pasta s morskou soli 125g
199 Kč
147
BLUE PINK
318 Kč
189
3+1 MD 6
579 Kč
195
3BW+Pasta
749 Kč
218

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz