O nás

Zubní kartáček NANOO – O nás

Zubaři se shodují, že kartáček významem zdaleka předčí zubní pastu. Téměř každý pacient stomatologické ordinace používá nekvalitní kartáček.
Řekněte „stop“ kazům a podrážděným dásním s nejjemnějším kartáčkem na světě. Zubní kartáček NANOO přišel ochránit chrup všem uvědomělým lidem.


Síla v drobnosti
12 tisíc vláken o průměru 80 mikrometrů je připraveno hluboce vyčistit i nejhůře přístupné mezizubní prostory. Díky rovnoměrnému čištění osvobodíte zuby od veškerého plaku a bakterií. Kartáček nové generace vám pomůže snížit počet nepříjemných hodin strávených v ordinaci.
Začněte se správnou ústní hygienou dříve, než se objeví problémy; s kartáčkem, který vyhovuje nejvyšším stomatologickým standardům; od nadšence, kterému není zdraví národa lhostejné.


Příjemné chvíle v koupelně
Je pro vás zmrzlina nebo horká čokoláda potěšením? Patříte mezi polovinu Čechů, které trápí citlivé zuby? Přestože v mé moci není méně šťastnou polovinu naší země vyléčit, ultratenký antibakteriální nylon dovede poskytnout částečnou úlevu a prevenci před touto nepříjemností.
K návrhu produktu s maximální šetrností k zubní sklovině a dásním se mi podařilo dopracovat po mnoha měsících testování, důmyslným zkoumáním a konzultacemi s odborníky.
Z dřívějších let si dobře vzpomínám, že diskomfort s nekvalitním kartáčkem po náročném dni dovede rozdrásat nervy. Rukojeť ze zdravotně nezávadného plastu jsem vyvinul dle nejnovějších poznatků ergonomie. Proto vám kartáček NANOO padne nejen do oka, ale i do ruky.
Ačkoliv patřím do mladší generace a energie mám za dva, život mě naučil, že kvalita se nakonec vždy pozná. Jelikož štětiny nevypadávají, váš ochránce zdraví vydrží měsíce v perfektní formě! Ušetříte nejen peněženku, ale i kroky do drogerie (pro další laciný kartáček).
Multifunkční věci jsou praktické, mohou vám ušetřit čas i peníze, a proto si je oblíbíte. Minimalistický černý nebo bílý design produktu poslouží jako elegantní dekorace vaší koupelny.

Investice, která se mnohonásobně vrátí
Zatímco se značka NANOO proměňuje, můj cíl zůstává stejný: Dokázat Česku, že kvalitní péče o chrup nemusí obtěžovat ani bolet. Jak lépe toho docílit než se zubním kartáčkem, který prošel testy a celým schvalovacím procesem Státního zdravotního ústavu.
Úroveň našich zubů odráží celkové zdraví a ochotu o sebe pečovat. Utrácíme tisíce za oblečení a kosmetiku. Přitom ve stomatologii počítáme každou korunu…
Nevyplatí se investovat do vašeho zdraví a ušetřit čas a peníze jinak ztracené v zubařské ordinaci? Vyzkoušejte unikátní kartáček NANOO a přispějte k zářivějšímu úsměvu Česka! Věřím, že má smysl snažit se o každou změnu k lepšímu.

Zakladatel Nanoo.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení