O nás

Zubní kartáček NANOO – O nás

Zubaři se shodují, že kartáček významem zdaleka předčí zubní pastu. Téměř každý pacient stomatologické ordinace používá nekvalitní kartáček.
Řekněte „stop“ kazům a podrážděným dásním s nejjemnějším kartáčkem na světě. Zubní kartáček NANOO přišel ochránit chrup všem uvědomělým lidem.


Síla v drobnosti
12 tisíc vláken o průměru 80 mikrometrů je připraveno hluboce vyčistit i nejhůře přístupné mezizubní prostory. Díky rovnoměrnému čištění osvobodíte zuby od veškerého plaku a bakterií. Kartáček nové generace vám pomůže snížit počet nepříjemných hodin strávených v ordinaci.
Začněte se správnou ústní hygienou dříve, než se objeví problémy; s kartáčkem, který vyhovuje nejvyšším stomatologickým standardům; od nadšence, kterému není zdraví národa lhostejné.


Příjemné chvíle v koupelně
Je pro vás zmrzlina nebo horká čokoláda potěšením? Patříte mezi polovinu Čechů, které trápí citlivé zuby? Přestože v mé moci není méně šťastnou polovinu naší země vyléčit, ultratenký antibakteriální nylon dovede poskytnout částečnou úlevu a prevenci před touto nepříjemností.
K návrhu produktu s maximální šetrností k zubní sklovině a dásním se mi podařilo dopracovat po mnoha měsících testování, důmyslným zkoumáním a konzultacemi s odborníky.
Z dřívějších let si dobře vzpomínám, že diskomfort s nekvalitním kartáčkem po náročném dni dovede rozdrásat nervy. Rukojeť ze zdravotně nezávadného plastu jsem vyvinul dle nejnovějších poznatků ergonomie. Proto vám kartáček NANOO padne nejen do oka, ale i do ruky.
Ačkoliv patřím do mladší generace a energie mám za dva, život mě naučil, že kvalita se nakonec vždy pozná. Jelikož štětiny nevypadávají, váš ochránce zdraví vydrží měsíce v perfektní formě! Ušetříte nejen peněženku, ale i kroky do drogerie (pro další laciný kartáček).
Multifunkční věci jsou praktické, mohou vám ušetřit čas i peníze, a proto si je oblíbíte. Minimalistický černý nebo bílý design produktu poslouží jako elegantní dekorace vaší koupelny.

Investice, která se mnohonásobně vrátí
Zatímco se značka NANOO proměňuje, můj cíl zůstává stejný: Dokázat Česku, že kvalitní péče o chrup nemusí obtěžovat ani bolet. Jak lépe toho docílit než se zubním kartáčkem, který prošel testy a celým schvalovacím procesem Státního zdravotního ústavu.
Úroveň našich zubů odráží celkové zdraví a ochotu o sebe pečovat. Utrácíme tisíce za oblečení a kosmetiku. Přitom ve stomatologii počítáme každou korunu…
Nevyplatí se investovat do vašeho zdraví a ušetřit čas a peníze jinak ztracené v zubařské ordinaci? Vyzkoušejte unikátní kartáček NANOO a přispějte k zářivějšímu úsměvu Česka! Věřím, že má smysl snažit se o každou změnu k lepšímu.

Zakladatel Nanoo.cz

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz